Novinky


Naše spolupráce se krásně rozrůstají. Tentokrát jsme se spojili s eshopem z Hodonína, který vede velmi sympatický pár. Mají rozmanitou nabídku výrobků z Jižní Moravy, určitě si tam něco dobrého vyberete.


Máme štěstí na milé lidi, kteří v životě upřednostňují to nejdůležitější - zdraví a tak nás od včerejška najdete i v bezobalovém obchodě v Kyjově, v uličce na náměstí.


Krásně se rozrůstáme další super spolupráce a také se Zdravou výživou, tentokrát ve Vracově - obchůdek s posezením. I zde na Vás budou čekat navážené pytlíky naší kávy a možná v budoucnu i v bezobalové formě, tak vyrazte na dortík, je to jen pár kroků od vlakového nádraží.


S potěšením oznamujeme, že jsme zahájili spolupráci se Zdravou výživou ve Bzenci, kde bude káva v nabídce jak bez obalu tak i navážené balíčky pokud byste tedy chtěli nakoupit naši kávu v prodejně, tak se stavte. Malý, ale útulný obchůdek s příjemnou obsluhou přímo na náměstí.  


Začali jsme podporovat Bzenecký útulek.
Z každého prodeje darujeme část výdělku Bzeneckému útulku, takže na pomoci se podílí každý z Vás kdo u nás nakoupí za jakoukoliv částku.  Děkujeme za ty, kteří neumí mluvit.